Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prestigio 5455 - Hodnocení

Dobré odpoledne přeji! :) Prosím Vás, chtěl bych si pořídit mobilní telefon a padlo mi očko na Prestigio 5455. Co na něj říkáte? :) Nemáte někdo zkušenosti? Zajímala by mne především kvalita fotoaparátu, rychlost zařízení i po zaplnění paměti a celková kvalita. Samozřejmě cokoli mi o něm bude sděleno, tak budu rád. Děkuji mnohokrát :)

znacka PRESTIGIO nikdy viac !!! To je asi najnekvalitnejsia znacku aku poznam.
Takmer kazdy znamy/kamarat co si kupil neaky produkt od tejto znacky mal problemi s niecim (Hardware) a takmer kazdy musel niekolko krat reklamovat tovar.
TAKZE ANO :-D:-) ak rad REKLAMUJES tovar a si rad za lacne a šit, tak nech sa paci kupuj.
9 z 10 produktov od tejto znacky su nak*kot. To radsej si kupim činsky chimble-mimble !

To radsej si kupim činsky chimble-mimble

Ten ovsem nebude lepsi, u toho Prestigia mas dvouletou zaruku. Mamka ma od Prestigia tablet a jednu dobu zacal zlobit a vypinat se sam od sebe, ale po par dnech to zahadne prestalo a uz ho ma skoro dva roky a furt to bezi OK.

Pokud to funguje pomalu a laguje to, tak to bude pravdepodobne softwarova chyba nebo je tam pomaly hardware. To mas jako kdyz si kolegyne v praci koupila notebook s Windows 7 od Dellu s procesorem Intel Atom a taky ji to desne lagovalo, ale za to preci nebudes nadavat Dellu do sracu, to byla jeji chyba, ze si koupila levny Atom a chtela na nem delat kancelarskou praci v hardwarove narocnych Microsoft Office 2010.

Osobne bych radeji Prestigio 5454 nebot to je vykonove podobny Snapdragon 400, Prestigio 5455 je Mediatek 6582. Obecne u Prestigia promenna kvalita fotaku a horsi mechanicke provedeni. Nevim, jestli zrovna zde najdes nekoho, kdo ma stejny model, zkusil bych pres google nebo androidforum.cz.
Nicmene je to o cene, nemuzes chtit nejake nabusene delo a kvalitni provedeni za par korun a jeste cekat, ze to vydrzi dyl jak 2 roky (zarucni doba po kterou nic neriskujes krome toho, ze muzes byt taky 30 dni bez telefonu).

Je to šmejd značka známej měl tablet "výhodně od T-Mobile" furt se tam něco sr... zabržděnej sekal se baterie brzo odešla atd.Těmhle značkám bych se vyhnul švára má podobnej šrot Evolve nerozbitnej mobil za 8000 a pořád se na něm něco ser.... v opravě ca po 6 větší klum jsem neviděl a prachy vracet nechtěj,zatím teď je po druhý v opravě se stejnou závadou jaksi odešel reprák a neslyší když mu někdo volá,taková maličkost u telefonu.:-DMá ho půl roku a z toho byl celkem 3 měsíce po opravnách.:-)