Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi preinstalovat notebook

Dobry den mam problem s mym laptopem windows 7 64-bit SP1...

kdyz zapnu notebook a prihlasim se nejde se systemem vubec manipulovat ikony se vubec nezobrazi jen kolecko od mysi ktere se toci dokola a notebook na nic nereaguje.

Funguje pouze z nouzoveho rezimu chtel jsem teda notebook preinstalovat ale bohuzel nemam zadny bod obnovy pravdepodobne mi je smazal program na zrychleni pc ktereho ted lituji.

Lze pc nejak preinstalovat ?? nemam cd protoze k notebooku nebyl windows je normalne na pevnym disku.

- aky je to NB (znacka,model)?
- bol tam Windows 7 predinstalovany(vzadu na NB je nalepka s licencnim cislom od Windows)?
- ak ano, mala by tam recovery particia, z tej potom Wondows obnovit do povodneho stavu (stavu v akom bol kupeny)

dik za odpovedi chlapi,

je to acer emachines E442.

windows je tam predinstalovany ale kdyz vyberu moznost preinstalovani systemu napise mi to ze nemam zadny bod obnovy...

kdyz se pokousim vytvorit rucne bod obnovy v nouzovem rezimu nejde mi to nebo to snad ani nejde vuebc si nevim rady ....

kdyby nekdo vedel budu mu moc vdecny

- vytvorenie bodu obnovy poskodeneho systemu nema zmysel
- po normalnom spusteni sa deje co presne, nabehne normalne windows, len nieje vidno ikony?
- skusit pri takomto nabehnuti stlacit klaves Win+R a napisat explorer, ak sa zobrazi Tento PC urobit si zalohu svojich dokumentov a cely windows preinstalovat (format+instalacia) - mate tam jeden zasrany virus, ktory antiviri nepoznaju a najrychlejsie sa odstrani touto drastickou metodou, skusal som ho odstranovat manualne ale po 2-3 restartoch tam bol zas

zdravqm tak jsem si zazalohoval dokumenty na flashku z nouzoveho rezimu nebyla potreba win plus R ...

bohuzel PC reinstal odmita pruvodce reinstalu se me zepta jestli chci reinstal komplet PC nebo se zalohou na disk C zvolim kompletni reinstal jako novy PC a po kliknuti na dalsi se me zepta jestli jsem si jisty reinstalem atd... kliknu na dalsi a vrati me to zpet na vyber reinstalace tedy jestli se zalohou nebo bez ... to same kdyz vyberu druhy typ reinstalu .... vubec si nevim rady jsem na pc v nouzovem rezimu.

nevi nekdo co stim ??? nemuze to byt ze ten vir napadl i nejake soubory ktery spusti reinstalaci ??? diky mnohokrat

v nouzovem rezimu pres emachines recovery managment pc to restaruje a nabehne pruvodce restartem ktery da na vyber reset do puvodniho tovarniho stavu a nebo s backupem na cecko ale ani jedno nefunguje jak uz jsem popisoval po odklikani tlacitka dalsi me to vrati znova na vyber reinstalace ...

proto nevim jestli treba neni napadeny i ten tovarni stav windows

no prave toho se bojim ze je poskozen recovery oddil nechce me to enchat reinstalovat notebook jsem v minulosti uz reinstaloval ....

diky za odkaz jak reinstalovat windows sedm ale zde se popisuje reinstalace pres dvd a k notebooku dvd nebylo byl tam nahran jen recovery oddil a bojim se ze je poskozen.

proste chci vratit windows do tovarniho rezimu ale ani za boha mi to nejde :(

DVD možno zapůjčit například od někoho známého. (Je to nejrozšířenější systém v republice, tak by to neměl být velký problém.) Se stejnou verzí jaká je v notebooku (Nejčastěji Home Premium.) Na všech DVD je ten samý obsah - Windows 7. Důležitý je licenční klíč na štítku. Ten je pro každého unikátní. Všechno potřebné (další možnosti - např. instalace přes USB) jsou v tom návodu. Pokud se nebude dařit. Odnést někomu kdo tomu rozumí a zbytečně se netrápit.

jo jenze abych to mohl stahnout musim byt podle navodu predplatitele windows :( ...

kdyby nekdo ze zdejsich uzivatelu vedel kde sehnat windows7 home premium 64-bit a jestli je i podstatny jazyk tak mam win v italstine budu nesmirne vdecny .... napadl me warez ale jestli je tam podstatny ten jazyk tak to asi v italstine nesezenu :(

jo nafackoval bych si ale docetl jsem to dokonce az kdyz jsem to poslal :D stejne to stahuju v italstine protoze uz vidim jak to stahnu cesky a nepujde to :D
¨
pratele nasel jsem toto http://www.techverse.net/download-windows-7-iso-x8 6-x64-microsofts-official-servers/

jedna se o 30 denni trial verzi ale pokud zadam muj produkt key ze spodu notasu melo by to fungovat

chci se ale zeptat jestli si mam jeste postahovat ovladace predem nebo jestli to je uz zahrnuto v tom raru co stahuji, pripadne jestli ty ovladace mohu dostahovat az po tom co nainstaluji nove windows dekuji

Nemám vyzkoušeno, ale pravděpodobně ty iso obrazy co jsi našel by měly být ok.

Ovladače nejsou součástí. Je třeba je stáhnout ze stránek výrobce notebooku: Jak stáhnout a nainstalovat ovladače
Po nainstalování Windows většinou nefunguje připojení k internetu dokud se nenainstalují ovaldače. Takže stáhnout předem nebo třeba až pak, ale z jiného plně fukčního PC s kterým se lze připojit k internetu.

tak bohuzel nemohu vytvorit botovaci flash disk ten programek v tom navodu od tebe Windows 7 USB/DVD download tool nefunguje v nouzovem rezimu :( jde nejak nabootovat ta flashka rucne ?

jinak to iso se mi stahlo do raru ale otevrit nejde pise me to archiv ma neznamy format nebo je poskozeny to bude asi tim ze je to neznamy format a nemam v pc nic co by ISO otevrelo ne ?

jeste otazka na strankach vyrobce notebooku jsou 3 drivery na internet:

Wireless LAN Atheros Wireless LAN Driver
Wireless LAN Broadcom Wireless LAN Driver
Lan Broadcom LAN Driver

je jedno ktery stahnu nebo je potreba nainstalovat vse pripadne v jakem poradi ?

Tak v tom případě bude asi jednodušší si vytvořit bootovací DVD: Jak vypálit soubor ISO.
Ještě můžeš zkusit použít prográmek YUMI, ale ten možná taky v nouzáku nepojede:
Jak vytvořit zaváděcí/bootovací USB flash disk

Lan Broadcom LAN Driver - "ovladač pro kabel"

Wireless LAN Atheros Wireless LAN Driver - ovladač pro Wi-Fi od výrobce Atheros
Wireless LAN Broadcom Wireless LAN Driver - ovladač pro Wi-Fi od výrobce Broadcom

Jestli máš v notebooku Wi-Fi kartu od Atheros nebo od Broadcom se dá zjistit buď speciálním prográmkem:
Jak stáhnout a nainstalovat ovladače

nebo přes kody: Jak stáhnout a nainstalovat ovladače

a ste si isty, ze tam vobec recovery particia je, lebo z toho ako to popisujete, ze sa nic nedeje, tak tam bud nieje alebo nieje OK.
- takze reinstalaciu spravite len s mediom bud DVD s Windows 7 alebo flashkou -,,-, bud z jednoho alebo druheho nabootujete a mozte spravit cistu instalaciu OS

dekuji za reakci, jsem si jisty ze recovery oddil v notebooku je delal jsem uz reinstal,cd mi k notebooku nedali prave kvuli tomu ze je win nahran na cecku ...

lze tedy jinak reinstalovat ??? pravdepodobne vir zasahl recovery oddil