Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rozlišením

Dobrý den, zničeho nic se změnilo rozlišení u monitoru Yakumo TFT 22 WJT xfast mám windows 7. Nic jsem nedělal měl jsem jen puštěné písničky a najednou obrazovka ztmavla pak se rozsvítila a bylo jiné rozlišení myslím že 1024x768 tak jsem chtěl rozlišení hodit zpátky ale možnost 1440 x 900 není k dispozici prostě se tam nezobrazuje zkontroloval jsem aktualizace k windowsu a nic i k grafické kartě a také nic.. nevím si rady :( a grafickou kartu mám geforce gt 220

MBAM jsou vyzkoušel našlo to 31 malwarů ale nevěřím že to byli malwary protože to bylo třeba u BS playeru
monitor je rozpoznán jako monitor nepodporující technologii PnP
vyzkoušel jsem i jiný VGA kabel bez účinku a také jsem zkoušel monitor připojit k ntb a monitor pracuje správně v rozlišení 1440x900

- u bsplayera kde, ste si isty ze vsetky pripadne dodatocne pluginy su OK, alebo ze instalacka nieje zasvinena adwarom? odstrante infekcie + restart
- skuste aj ten spybot - odstrante infekcie + restart
- mala otazka, nemal by ten monitor ist s rozlisenim 1680x1050?
- prehodit ten ovladac na PNP