Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměťová karta nezobrazí foto

Ahoj kluci,

potřebovala bych pomoc - mám paměťovou kartu, která když je ve foťáku, tak ukazuje fotky v pohodě. Jakmile se foťák připojí k PC nebo se dá sama karta do PC, tak neukáže nic, ale dle vlastností je 512MB plných.
Jak ty fotky zobrazit v PC, aby šly stáhnout do PC???

niektoré foťáky vyžadujú inštaláciu zobrazovacieho softwaru do pc z doprovodného cd na zobrazenie fotiek,niektoré foťáky zasa vytvoria štruktúru zložiek v ktorých sú fotky dokonale schované,alebo je nutné inštalovať RAw codec do pc,ak fotoaparát disponuje touto funkciou a fotky sú uložené ako RAW obrázky,tie sa bez inštalácie raw codecu príslušného typu obvykle takisto nedajú zobraziť,takže znovu treba inštalovať buď príslušný software alebo aspoň RAW codec podla typu foťáku,nikon,sony,panasonic etc majú každý svoj a tie obvykle niesu medzi sebou kompatibilné....