Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna OKI - Neoriginální náplně

Zdravím, chci se zeptat všech co mají tiskárny OKI. Chci tam zkusit dát neoriginální toner který v přepočtu stojí jeden 700-1000 Kč.
Chci se zeptat jestli ho tam jen tak můžu dát nebo se musí něco udělat. Mám tam ještě 3 roky záruku a takto bych o ní přišel.
Zajímalo by mě jestli to pak v servise oki mužou nějak zjistit kdybych ji tam později nahodou dával (ovšem že bych tam koupil originály kdbych ji daval do servisu a nenechal bych tam ty náhrad. Jinak jde poznat že jde o neoriginální naplně při kvalitě tisku ? Všude píšou že to je nerozeznatelné.

díky moc

či sa dajú na výtisku poznať neoriginálne náplne závisí výlučne na kvalite samotnej adekvátnej neoriginálnej náhrade-výrobcom certifikované adekvátne neoriginálne náplne obvykle prakticky nerozoznáš od originálu,noname náhrady môžu vykazovať aj katastrofálnu kvalitu a rozdiel zbadá aj čerstvý absolvent detských jaslí....výrobca určite má zoznam aj certifikovaných kompatibilných,testovaných a odporúčaných neoriginálnych typov náplní......