Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nebo konzole ..

Dobrý den chci se zeptat, mám teď velké dilema, rozhoduji se jestli prodat PC a koupit si next gen konzoli, jelikož mě nebaví a nemám moc peněz na to, abych pořád měnil komponenty v počítači.. tak mi poraďte jestli moje sestava počítače je alespoň trochu snesitelná a za jak dlouho bych to musel zase měnit, důvod proč chci konzoli je ten, že se u ní nemusí pořád měnit komponenty jako u pc a vše to rozjede.. :)
Zde přikládám moje parametry počítače :) Děkuji předem :)

CPU: Intel core i5 4460
GPU: Nvidia GTX 660 Asus
RAM: 8GB HyperX blu
HDD: 1TB Western digital 7200rpm
MB: Ta je od MSI ale více si nevzpomenu, ale stojí asi 2400 +- ..

A chci obojí hlavně na hry :)

Základ je dobrý, po čase bych to viděl tak možná jen na výměnu GK, ale to vše záleží, jak jsi náročný - předpokládám ale, že když zvažuješ koupi konzole, tak asi kamenných 60fps na maximální nastavení opravdu nevyžaduješ. S tímhle se dá ještě docela dlouho vydržet, osobně bych zůstal u PC. Ono sice konzole vše "rozjedou", ale 720p při 30fps není pro mě zrovna takový to "rozjedou", jaký bych si přál...

Děkuji ti za rady, GK bych rád vyměnil, ale tu jsem bohužel měnil asi před 7 měsíci, což asi nebylo úplně moudré :D ale tak jestli říkáš, že by snad stačila obměnit jen GK tak snad na nový rok budou peníze na gtx 960 která snad má stát celkem málo co mi říkal kamarád prej okolo 6000kč, tak snad to tak bude :) a ta snad zase postačí na nějakou dobu a jen se tě chci zeptat, ten procesor postačí na delší dobu nebo né ? :) prej nebrzdí ani 970 nebo co jsem slyšel tak snad ano O.o :D

Dobře děkuji moc všem :) Tak přece jenom zůstanu u počítače :))) akorát někdy v budoucnu budu měnit tu GK, btw ještě něco nevíte teda kolik bude stát GTX 960 co výjde někdy na začátku roku 2015 ? :) popř jakou grafiku by jste mi na hry doporučily a prosím v nějaké přijatelné ceně asi do 7000 i když už to mi bude rvát ruce.. :D