Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Jak zaheslovat galerii.

Viděl jsem, že lze zaheslovat galerii. Jak ji zaheslovat? Jde to v přímo v Androidu, nebo musím sehnat nějakou aplikaci?

Víte mám tam některé pikantní fotky. Ať už jsou to fotky mého kamaráda, který ničí, teda chci říct maluje, obrazy ve škole, nebo mé nahé fotky před zrcadlem.

Kdyby jsem mobil nechal omylem před někým, kdo je příliš zvědav, tak je to můj konec.

Secret Gallery Google Play

Foto Locker Google play
Video Locker

Nezapomeň fotky zálohovat, při odstarnění aplikace o ně přijdeš. Foto Locker mám vyzkoušený a můžeš je vrátit ze sejfu zpět.
Zajdi se vyfotit na Petřín před křivé zrcadla. Tam to z tebe udělá chlapa.:-D

Radu jsi dostal, nicmene

Kdyby jsem mobil nechal omylem před někým, kdo je příliš zvědav

mozna by stacilo proste nastavit zamek displeje, kdyz tam budes mit PIN, tak se ti tam nikdo bez jeho znalosti nedostane.

Pointa je aj na koci prispevku. Uniknutie fotiek z mobilu znamena mozno 5min nechcenej slavy a to je vsetko.
Obcas premyslam, ze ak by som sa dal na politiku a nebodaj by som prerazil kto by ako prvy vytiahol 20-30 rocne fotky, ked sme boli mladi a vselico stvarali (aj poukazovali;o)).
Btw to boli casy, ked sa este fotky vyvolaval vo fotosluzbe, to bola hanba ist si pre ne, ale prezili sme a vsetco sme dnes tu a zijeme;o).