Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni PC sestava

Zdravim , už dlouho se snažím najít již sestavené herní PC s OS do 28 tis. aniž bych si ho musel složit sám ,jelikož jsem nezkušený amater a nevím co a jak do sebe pasuje a co ne, bohužel hledám marně , vždy je na sestaveném PC něco nevyhovujícího a tak jsem to zkusil sám podle předlohy co tu v jedné diskuzi dával p. M-POL za 22 tis.

Takže bych tedy chtěl vědět jestli to vubec do sebe pujde ,jak by to šlo vylepšit nebo co tam mám špatně , popř jestli znáte nejakou dobrou firmu , která by mi to za rozumný peníz složila a vyzkoušela (nebo někdo zkušený z Královehradecka)

http://www.alfa.cz/basket.php?items=_155I011Y0R011 O1X011RWP01186C012U9H012NNA011HGP012MW6012J3Q01

Předem děkuji.

- Sice M-Pol doporučuje "Windows 7,", ale ze strategického duvodu, bych spíse zakoupil "Windows 8/8.1", kde za pár mēsícu muzes prejít zdarma na "Windows 10" a navíc s podporou DX12, ktery ti co zakoupily sestavy s Windows 7, o tuto funkci dojdou a nebudou ji vyuzít a ani pouzívat....

Na AMD herní sestavu je to zbytečně příliš drahé a to výběrem procesoru, desky, zdroje .......

Pokud jen herní s max.výkonem + OS Win a systémovým 250GB SSD
(fofr disk není, ale nutnost), do 30 000,- tak nato bohatě stačí procesor i5 HR + nV 970 a nebo R9 290.

http://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ011 HIW012N1H01155I012MZN011Y0R012MYM011O1X012NU0012JW 0012I1X01

Nákup na CZC.cz, sestavení/otestování/instalace OS je zdarma.
(myslí, že pobočku CZC najdeš i někde u vás v kraji, pořád lepe sestavovat tam, nežli samo doma zvláště když nevíš která bije)