Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun bitové kopie Windows 7

Dobrý den, když vytvořím bitovou kopii systému Win 7 home je možné tuto složku potom přesunout na jiné místo i na přenosný HDD?

Název složky - Windowsimagebackup.

Přístup do složky a překopírování vyžaduje heslo správce.

Děkuji za odpověď

Hezké ráno,
teoreticky ano, je možné ji přesunout. Předtím, než to provedete, zkuste spustit (nebo nabootovat) prostředí odkud by jste bitovou kopii používali a jestli je v něm vidět přenosný HDD. Pokud ano, pak není problém.

I prakticky.
Složka jde bez problémů přesunout a pak z ní počítač obnovit (vyzkoušeno).
Z bootovacího média, které sis vytvořil je přenosný HDD vidět bez problémů, stejně tak jako i umístění v síti. Příště můžeš bitovou kopii vytvořit přímo na externím HDD nebo někde na síti a přímo odtud to obnovovat.
Jen musíš zachovat to, že bude WindowsImageBackup a v něm složka s počítačem, takže přenést celé.

Nemusí být. I vlastní zálohovací software ti to provede do slozky, kam si reknes (myslím radkovou utilitu WebAdmin).
Pri obnove mu urcujes umisteni zalohy - klidne slozku, ve které lezi vlastni slozka WindowsImageBackup.
Tim, ze to umistis do rootu disku nebo sdílené slozky na siti si jen ulehcis praci, protoze ti to wizard automaticky nabidne.