Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cena za sestavu

Dobry den mam pc ktere zvažuji že prodam je asi 4 roky stare mohl by mi někdo poradit za kolik by se dalo prodat sestava je
Zakladka Asus sabertooth x58
Procesor Intel quad core i7 3.20ghz 1366
Chladič proc coolermaster v6gt
Ranky 3x4gb celkem tedy 12gb ddr3 1600 hyperx kingston
Zdroj enermax platimax 750w platinum stary asi 2roky
Grafika asus r9280x dc2t 3gd5 stara asi 6 měsicu
Disky 2x1tb a 1x256gb
1x cd/dvd vypalovacka 1x čtečka pamětovich karet
možna i win 7 home dvd 32/64bit

Děkuji za radu

Nesleduju uplne ceny, ale deska a procesor vicemene nemaji vcelku zadnou cenu, takze tam si myslim, ze za kazde z nich si muzes uctovat tak tisicovku maximalne. Pamet je na 1,65V? Pak pocitej tak stovku za kazdy modul. Ostatni komponenty za polovinu aktualni ceny.