Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání internetu

Když jsem na internetu, tak se mi téměř vždy objeví na obrazovce jakýsi text, že došlo k nějaké chybě (bohužel nevím k jaké) a mám 2 možnosti:1) odeslat zprávu o chybách 2) neodeslat. Ale ať dám jakoukoli z nich, stejně se mi pak internet odpojí a aby znovu jel, musím restartovat počítač. Je to dost nepříjemný, zvlášť když se to stane asi po 10 minutách od připojení. Můžete mi poradit? Děkuji.

zatím přestaň používat internet explorer, nech si ten krám odvirovat, odspywarovat. a pokud by ti ie moc chyběl, zkontroluj jestli máš poslední verzi ie 6 sp2. pak už vyšly jen (automatické) updaty na něj, anebo bys musela stáhnout nový ie7.
já považuju za normální používat bezpečný software, proto ie pokud nemusím tak ne - někomu víc vyhovuje firefox 2, někomu opera 9.

edit: může, ale nemusí to souviset internetovým prohlížečem. chyba může být i v jiné windows knihovně. více info o příčinách bys měla najít v eventlogu: tento počítač - pravým myšem: spravovat - prohlížeč událostí - aplikace / systém. tu si pročti hlášení s červenými křížky, které by se prohlížeče nebo síťového připojení mohly týkat.