Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB sloty

Dobrý den,
Mám problém s notebookem ASUS G750JW. Jedná se o nedetekující sloty USB 3.0 (2.0 nemám) problém spočívá v tom, že při zapojení jakéhokoliv zařízení : telefonu, flashky, USB myši, jednoduše si počítač ani nevšimne že tam něco je. Problém nastal po upgradu z windows 8 na 8.1. Ovladače na USB se mi nedaří najít ani na stránkách výrobce. Zkusil jsem nechat windows vyhledat problémy a vyskočilo mi následující: Intel(R) 8 Series/C220 Series USB EHCI č. 2 – 8C2D : Ovladač (služba) pro toto zařízení byl zakázán. Tyto funkce pravděpodobně zajišťuje alternativní ovladač. (Kód 32),
Intel(R) 8 Series/C220 Series USB EHCI č. 1 – 8C26 : Ovladač (služba) pro toto zařízení byl zakázán. Tyto funkce pravděpodobně zajišťuje alternativní ovladač. (Kód 32), Hostitelský řadič USB kompatibilní s rozhraním xHCI a to samé.

Udělal jsem kontrolu v nainstalovaných programech tam se mi podařilo najít jakýsi USB mass storage, který sem ihned vymazal a počítač na vyžádání programu restartoval. Opět nic ovšem mám neuvěřitelně nutkající pocit, že sem ten 3.0 boost viděl v biosu bohužel se mi tam jaksi nedaří dostat protože mám zapnutou funkci fast boot, která přeskakuje tu možnost pro F2. Jak se tam mohu dostat ?

- Jestli jsi nic nedelal v BIOS, tak tam nic nenastavuj.
- Ve spavci zarizeni, pro USB ti pise vykricnik ? Jestli ano, pokus kliknou na auto-update
- Asus live update ti nenabidl moznost driveru?

Intel(R) 8 Series/C220 Series USB EHCI č. 1 – 8C26 : Ovladač (služba) pro toto zařízení byl zakázán

- A to je zakazané z jakého duvodu?

no bios sem upgradoval a jestli sem tam něco nastavoval opravdu nevím nepamatuju se
Ano píše auto-update hlasí, že tam jsou poslední ovladače.
Asus live update není na w 8.1 nebo jo ?
Kdybych věděl proč je to zakázané neptal bych se. Podle mě za to může 8.1 a nekompatibilní ovladače ale ten ovladač na chipset s tím nic neudělal