Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hard reset na tabletu

Dobrý den, věděl by někdo,prosím,jak na Hard reset na tabletu Prestigio multipad PMP 7100D 3G DUO?Hledám na Google,ale co by se mi hodilo jsem nenašla.Moc těm návodům nerozumím, je to v angličtině a většinou tam nic nevidím.Nenavedl by někdo alespoň na stránku,abych se vyznala?Za všechny odpovědi děkuji a přeji všem hezký den.

Tak jsem se pokusila,cvaklo to v tom,obrazovka zčernala,leč žádná nabídka se neobjevila,jen taková, jakoby zelená raketka,ve které byl červený trojůhelník.Pak se samo ukázalo logo Prestigia(snad jsem to pojmenovala dobře)načítání a domovská obrazovka s ikonami a hrami.Tak nevím,zda to bylo dobře,uvidím.Děkuji,hezký večer.