Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 660 vs R9 270 která je lepší....

Zdravím :)

rozhoduju se mezi http://www.alfa.cz/product.php?eid=105140004000000 2JLW 660gtx a http://www.alfa.cz/product.php?eid=105140006000000 2H38&Search=r9%20270&SearchType=1 R9 270...............

ja osobně jsem spíše nakloněny k tý 660gtx... proč? :) nižší spotřeba, + zkušenosti s AMD grafikama HD 7770 a nepracuje tk jak má... zlobí :)

Jedinou prioritou je muj 400W seasonic zdroj... plánuju po vanocich koupit 500W seasonic... ale ted ho ještě nemam :) takze aby ta grafika šlapala pod 400W bez problému ( když zdroj dostane zabrat :) )

dalˇ´si věc je... co je pravda na tom že Nvidia Grafika spojena s AMD procesorem nespolupracuji spolu na plno? ze lepsiu by bylo amd+amd grafika... a ze amd procesor + nvidia nedela dobrotu? páč v lednu mám na pořadí kouzpit visheru FX 8320 tak abych nekoupil Nvidii grafiku a zjistil ze pod AMD nepracuje tak jak má...

děkuji

R9 270 je o 5-10% výkonnější, záleží jak v které hře, spotřebu mají podobnou 150/140 TDP takž 400W Season je dostatečný i když už pojede v zátěži asi na 90% výkonu, ale záleží také na TDP procesoru.
(kecy procesor Intel-AMD kontra g.karty/značka jsou nesmysly = g.kartu vůbec ne zajímá který procesor jí data bude dodávat, hlavně aby to bylo dostatečně rychle)

Já jedu na 270X bez problémů. Oproti tej 270 to zas takovej rozdíl neni. Většinu her na tom rozjedu, a ta spotřeba u tý nVidie není zas o tolik nižší. Navíc, vánoce máž za nějakejch 13 dní, takže bych to objednal najednou i se zdrojem. A co se týče toho procesoru, grafice je úplně jedno jakej máš CPU. Záleží na tom, jak je ten procesor výkonnej. Dejme tomu že budeš hrát Battlefield 4. Grafika ti to bude stíhat v pohodě, ale procesor slabej a bude tu grafiku brzdit. Pro tuhle grafiku bude stačit i nějakej FX6300 :-)