Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu jak propojit pc ,tv a kino

Mam tuto sestavu- pc-zakladni deska-Gigabite GA-790XT-usb3.Grafika NVIDIA GeForce GTS 450
tv-LG- LB671V
kino-LG-DH6520T
Sestavu mám propojenou takto:pc-tv-hdmi kabel
tv-kino-opticky kabel
kino-tv-hdmi kabel
Flashku s filmem a zvukem 5.1 při zasunuti do usb televize ,kino normalne prehraje v 5.1.
Pří spušťení filmu z počítače jde zvuk v kine jen stereo.přehravam v pc přes VLC media plyer.
Poraďte mi prosim s nastavenim.Ať ďelám co ďelám nic jineho než stereo zvuk z pc nemohu dostat.
Ďekuji za Vaše případné odpověďi.

Tak uz jsem to vyřešil a to nainstalovanim přehrávače Power dvd. Nastaveni 5.1 zvuku je u něj otázka dvou kliknutí.Sice neumí tolik co VLC , ale u VLC je opravdu problém s nastavením. Podle výše uvedeného postupu nic nefunguje.Děkuji za Váš čas .