Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátové připojení PC

Mám připojení internetu kabelem o délce asi 13m.Chtěl bych přejít na připojení bezdrátové ale moc se v tom nevyznám.Potřeboval bych poradit jaká zařízení si mám koupit.PC mám umístěné v hale za chodbou.Mezi objema mistnostmi jsou prosklené dveře,které jsou,až na nějaké vyjímky,stále otevřené.V chodbě vedle vstupních dveří je umístěna přívodní internetová zásuvka.K mému PC je přímá vzdálenost,při otevřených dveří,6m.vysilač,router,bych umístil vedle vchodových dveří,nad přívodní zásuvku,tj.asi 2metrový přívod.Může mi někdo poradit,jaká zařízení si mám koupit za nějakou středně rozumnou cenu?Děkuji.

Už jsem se tam koukal.Jsou tam typi 150Mbps,300Mbps a i více.Který by byl nejvhodnější pro moje podmínky?Router ještě nemám,koupím ho od vnuka protože omylem zýskal dva stejné kusy.Jedn objednal a druhý nevědomky koupila jeho přítelkyně.