Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc reproduktory 5.1

uvažuji o koupi reproduktorů 5.1 jen k pc

ale nemám si koupit i zvukovou kartu mám na základní desce jen 3x 3,5mm ( mikrofon repro a vstup vnějšího zdroje) a také digitální s/pdif

mám dojem že mi bylo řečeno že ty tři jdou přepnout že poslouží místo zvukovky (že na ně jde napojit 5.1)

a ovladači zvuku jde přepnout 2ch-8ch

reproduktory Genius Home Theater SW-HF 5.1 4500

budu je mít zapojené jen k pc chci aby mi z pc šlo 5.1

známej měl dřáve tyto Genius sw 5.1 5000 a měl je k pc / hifivěži a tv a měl 5.1 nepomatuji si jestli ze všeho ale vím že z pc měl 5.1
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

- Ja mam ne reproduktory 5.1 ale sluchatka <5.1> do "3x" zdirka v zakladni desce, jakou mas zakladni desku : ZNACKA, TYP?
- Po zapojeni,se realtek zepta na kazdou zdirku, kuprikladu, kazda zdirka ma 2x moznosti, muzes vybrat jen jednu.
1x STEREO leva/prava
1x CENTRE/BASS
1x ZADNI LEVA/PRAVA

Pro tomto zapojeni mam 5.1 ale nemam Microfon a IN LINE
[img=/file/view/20736-poradna-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/20736-poradna-jpg[/img]

PS: to ze nekdo pise ze je to blbost, neposlouchej, 5.1 ti mohu doporucit, jak k poslechu hudby, tak k hernimu vyuziti...

deska GIGABYTE typ nevím ve špajzu mám krabice tam by měla být ale to je asi jedno

a nešlo by to přes s/pdif nebo redukce

a to že to jde na 5.1 to je jasné známej to měl napojená *na hifivěž přes 3,5mm(do slotu sluchátek)a to se nějak přepojovalo z tv *
ale 5.1 měl 100% na počítači tak že to jde