Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sekani LG G2

ahoj mam problem s lg g2 , telefon se mi vzdycky par sekund po instalaci nejake hry nebo aplikace seka , nebo kdyz tel. necham v klidu a po treba hodine ho odemknu tak mi asi 2 vteriny doskakuji ikony ... nechapu proc

Asi bych udělal tovární nastavení, jestli chceš mít plynulýho Androida tak tam nestahuj žadny super ultra čističe a antiviry, a co nejmín ploch a aplikací na ploše, mě stačí 1 plocha někomu 2 taky by nebylo od věci v nastaveni deaktivovat připadny bordel pokud to jde

Bud obnoveni tovarniho nastaveni nebo odinstalovat aplikace, ktere tam bezi na pozadi, typicky ruzne antiviry, cistice apod.

Problemem neni velke mnostvi aplikaci, ale aplikace, ktere bezi na pozadi. Mas ve spravci aplikací (nebo jsou na to i prehlednejsi aplikace), co tam bezi, no a potrebujes povypinat vsechno co nejsou systemove aplikace a neni duvod, aby to bezelo, problem je, ze nektere zakerne aplikace (typicky antiviry, ruzne hlidace apod.) se jen tak vypnout nenechaji, ty je treba odinstalovat.

Alespoň vidíš, že kolik to má jader a RAM není důležité :) aby ti android něják fungoval, musíš se v něm pořádně prohrabat.

Jinak napiš ještě co máš za paměťovou kartu, značku, rychlost a velikost?

No skus este neake aplikacie co bezia v pozadi vypnut. A mimochodom to ze neaka aplikacia zeria vela alebo malo neovplyvnuje VYKON mobilu ! Prave ze aplikacia co zere vela z PROCESORU degraduje vykon a nie s RAM... RAM moze zozrat aj 500 MB ale ak pozeras na vykon tak ide o procesor a nie RAM.
Tak fofrem este vymazavaj kok-tiny co si instaloval ty sam ako su porn- stranky a hole baby a nahe šetrice obrazoviek a tak ;-)

Určitě bych doporučil obnovení továrního nastavení, všechno by pak mělo bejt zase v pohodě ;-) je dost možný, když člověk stáhne hodně aplikací, tak občas stáhne i nějákou, která udělá v systému pěknej nepořádek, takže určitě zkus tovární nastavení :-)

Prostě si dej tovární nastavení, asi sis to pěkně zasral, deaktivuj balast, pohrabej se v nastavení např. vypni automaticke aktualizace,už sem ti to psal nebo ja nevim nechápu proč si stěžujete že máte zalagovanej Android, když to je vaše práce, a pak ještě drsné napsat Bože ten Android je zasekanej, přecházím na jabko, jablíčko stejně stopne na pozadí všechny antiviry a sračky co sem si stáhnul, když budu hrát (protože to má v jádře nastavené) ktery sem si nainstaloval svou demencí takže si budu myslet že iOS je rychlej ...