Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 6 Baterie

Čau , mám takový dotaz . Mám iPhone 6 cca 2 měsíce starý a mám problém s baterií . Strašně rychle se vybijí a když jdu spát mám 70-60% a ráno je vybito . Tak jsem se chtěl zeptat jestli v Praze v iWorld vymění baterii ikdyž iPhone není kupovaný v Čr ale v Sydney . Díky moc za pomoc

Apple poskytuje roční záruku na všechna zařízení. Stačí to odnést do servisu a (z mých zkušeností do cca týdne) máš opraveno. Můžeš zařízení koupit a reklamovat kdekoli na světě.
Jenom budeš asi muset nějak dokázat, že tam je problém. Tyhle závady jsou pěkně blbé. Lepší je, když to umře úplně. No, v servisu v Modřanech (Praha 4) jsou hodně ochotní, tak to stojí aspoň za zkoušku. Případně se určitě nechá opravit za prachy. :-)