Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodlužovací kabel - odezva myši

Dobrý den, když použiju 2m dlouhý prodlužovací usb kabel na herní myš s odezvou 1ms, zvýší se odezva, nebo si můžu natáhnout myš bez jakéhokoliv omezeni? Vím jenom, že by to mělo být do 5 metrů. Myš: A4Tech Bloody Gaming V8 Core 3

Je rozdiel medzi kablom a "kablom". Ked pouzijes Cinsky smejd splietany z oslich chlpov a pomedeny, tak ...
Mas pravdu USB ma normu 5 metrov, samozrejme rata sa aj dlzka povodneho kabla mysky.

Ked pouzijes kvalitny kabel na predlzovak (nevyberaj super tenky), tak nebude problem.