Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 4 - jak se bránit proti zablokování

Dobrý den,

PROSÍM O RADU!!!!!!

Od bývalého přítele jsem minuly rok dostala pod stromeček iPhone 4. Během roku jsme se rozešli a po nějaké domluvě jsem si od nej tel za 4500 Kč odkoupila. Bohužel on ten tel koupil na svou firmu a je vedeny pořad jako jeho majitel. Bývalý asi neunesl tíhu rozchodu a uz delší dobu děla naschvaly a také mi vyhrožuje ze mi tel dá zablokovat do všech sítí a deaktivovat. Jak se proti tomu bránit?? Poradíte mi prosím někdo??

Děkuji moc.

Špatný nadpis i sekce. (Kurt)
Změna předmětu, původně: Prosím o pomoc!!! (JaFi)

Ja vím. Já jsem to asi blbe napsala. Chtěla jsem poprosit spis o to jestli není v telefonu nějaké zařízení nebo nějaká ochrana. Nebo jestli si s tim treba neporadi v apple store nebo něco takového :)
Ale i tak dekuju za reakci:)

vyhrožuje ze mi tel dá zablokovat do všech sítí a deaktivovat

na oplátku Ty múžeš také vyhrožovat, hrozbou že oznámiš správci daní, daňovému úradu, malej daňovej podvod prítele který zatížil náklady firmy, výdavkem nesouvisejícim s podnikatelskou činností. Telefon zakoupený za firemní peníz jsi užívala za účelem provozováni partnerských vztahú.

Detaily co se múže dít jsi zjisti u nejakého daňového poradce

... :puff: