Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení předního kabelu

Zdravím,
mám problém... Dneska jsem vyndaval desku z počítače, abych bednu pořádně vyčistil a samozřejmě jsem si nezapsal schéma zapojení předního panelu... A teď to nemůžu vykoumat jak to má být připojené, aby mi fungovali tlačítka na zapnutí a na reset.
Dávám sem fotky o co se jedná

Základní deska P4SD.
Díky za rady :-)

w87267_niki@87267.w67.wedos.net/piny.jpg
w87267_niki@87267.w67.wedos.net/piny2.jpg
w87267_niki@87267.w67.wedos.net/piny3.jpg
w87267_niki@87267.w67.wedos.net/piny4.jpg

A teď to nemůžu vykoumat jak to má být připojené, aby mi fungovali tlačítka na zapnutí a na reset.

Idealne pozriet manual k MB. V tvojom pripade je to aj krasne vidiet priamo na MB (RESET je reset, PWRON je zapinanie, HDD LED je HDD LED... musim pokracovat?). Zbytok "kablikov" ktore ti zostanu v ruke pravdepodobne patri k front panelu (USB pozicie a audio).
V buducnosti odporucam cistit menej dosledne. Vyberat dosku pri cisteni - to sa nevidi kazdy den.

No tam je právě ten problém, že to nefunguje...
Manual jsem k desce hledal, ale je tam problém s tím, že těch desek jsem našel 6 a všechny měly 9-pinové zapojení...
Když to zapojím podle popisu na desce, tak se počítač stále nezapne... právě proto jsem si myslel že ty D+, D-, ... 5V+ musi byt taky pripojene...