Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fotky, monitor, max 250€

ahoj, potrebujem poradit pri výbere monitora
bude to monitor ku domacemu PC takže hry, internet, filmy, textove prace a pod. no hlavne mam ako koniček fotografovanie takže potrebujem aby zvládal vykreslit najlepšie a hlavne najdôverihodnejšie farby

ked som prechadzal forko nachadzal som rady na dell no po googleni a prečitani pár recenzii a rad mi pride najlepšia voba BenQ 2411PT

no aj ked som už skoro rozhodnutý rad si necham poradit prípadne lepšiu volbu
požiadavky: 24", max cena 250€, IPS

asi blba otazka ale hypoteticky keby že tam nieje tá značka dell šiel by si aj tak do toho monitora ???
osobne ma tiež láka len tá značka a dosť ludi to uprednostia len kôly značke zato u toho benq ludia povedia len to iste čo je v recenzii ( pochibujem že polka ludi čo mi ho opisovala ho aj niekedy naživo videla )

Problém je ten, že na recenze nebo na odezvu od kupujících nějak dát musíš, tedy pokud vybíráš naslepo.
Nejlépe je takto vybrat dva tři typy dle parametrů a přímo v kvelbu si je dát předvést na živo.
(nikdo nemá stejné oči, co jinému nevadí, to druhý vidí jako chybu)
Osobně monitor upřednostňuji v jiné cenové relaci - Eizo IPS.