Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač ztratil cestu k programům

Zdravím, na našem počítači jsou normálně ikony ale když na ně klikneme tak se otevře pouze ten program na který to je momentálně nastaveno.
Příklad: Klikneme pravím tlačítkem myší a dáme otevřít v programu. Vybereme například Windows Media Player. A právě vtom to programu nám otvírá všechny programy.
Ale když otevřeme Tento Počítač Ikony mají své obrázky i funkce. Prosím porad tě už nás nic nenapadá děkujeme.

"normálně ikony" sú nejaké odkazy, zástupcovia na ploche alebo čo konkrétne?
"vtom to programu nám otvírá všechny programy" program neotvára žiadne programy, program akurát otvorí súbor s príponou, ktorá je pridružená ku tomu programu...
jedná sa zrejme o súbory textové, obrázky apod?

Nevím jak Vám to popsat.
Mám třeba skype. Ikonu Skypu (aplikace) přesunu na Plochu z Složky Skype na Discu C z Tento počítač.
Ale Ikona se mi zjeví jako něco úplně jiného. Když dám otevřít tak nic... Pak dám tedy pravé a Otevřít v programu. Vyberu tedy nějaký program z nabídky. Místo aby se mi aplikace sputila. Spustí se mi ten vybraný program z nabídky.
A ještě k tomu Ikona Skypu se mi změní na ten vybraný program a stále otvírá ten z nabídky.
Doufám že pochopíte můj problém děkuji