Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natavení barev monitoru

Zdravím, potřeboval bych vědět, zda by nebyl nějaky programek na optimální nastavení monitoru (barev/ostrost atd). Muj problém je ten, že jsem z mého Asus VW221 musel odebrat panel na nastavení kdy už začal sam přehazovat a zobrazovat co mohl prakticky nonstop ..

Pokud někdo tento monitor má, tak jistě sám řekne že ideal byl "Standard mode" a trošku ubrané par věci at nebolí oči, ale u ccc to tak neudělám bohůžel ...

díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Muj problém je ten, že jsem z mého Asus VW221 musel odebrat panel na nastavení kdy už začal sam přehazovat a zobrazovat co mohl prakticky nonstop.

Můj problém je ten, že ani takto "jednoduché" větě nerozumím.
Ty jsi z monitoru odmontoval nějaký panel a teď chceš, aby ti nějaký prográmek nastavil barvy a kontrast? Odkud jsi utekl?