Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC + příslušenství

Ahoj, v létě bych si měl kupovat nový PC a nevím co přesně bych měl chtít/mít. Naposled jsem se o PC sestavy apod. zajímal před rokem a něco, ale neměl jsem nějak moc času na nějaké hledání, protože nebyli peníze. Tak proč koukat po něčem, na co stejně nemam. :-D
Koukal jsem na tohle: www.czc.cz což se mi tak nějak líbí. Mám pocit, že až si to budu pořizovat, tak ta cena o trochu spadne, takže lépe pro mne. Ale není to jediný problém. Potřebuji monitor, reproduktory apod. Monitor mi stačí nějaký, který používáte a hodí se na všechno a u ostatního totéž. Já PC využívám na programování, hry apod.
Nejvíc tak nějak hraji Arma 2 (+ DLC), Hearts Of Iron 3. No musel jsem se uskromnit na mém starém PC, takže hledám nový. Armu hraju na skoro nejnižší nastavení. Takže si právě budu pořizovat nový PC na léto, protože budu moct co dělat přes noc.

Děkuji.

Reklama je mocná čarodějka, ovšem kupovat cosi, s nic moc g.výkonem, jako "sestava MČR" je kravina.
Navíc, plánovat nákup konkrétní sestavy půl roku dopředu?
(ceny, g.karty, procesory a možná i OS Win budou trochu jinde)
Rada zní - pilně šetřit a až bude nákup aktuální, tak můžeme sesmolit sestavu rozhodně lepší nežli tu reklamní)