Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi problem Iphone 4S

Zdravim, mam Iphone 4S - IOS 7.1.2 cetl jsem ruzne jak si kazdy stezoval ze u tohodle iosu jim nejde wifi " sediva wifi " .. nasel jsem tisice clanku o tom, ze maji stim problem jedna se o toto

http://www.letemsvetemapplem.eu/2013/10/11/uzivate le-iphone-4s-zacali-po-prechodu-na-ios-7-hlasit-pr oblemy-s-wi-fi/

na itunes se mi ukazalo ze ke je stazeni IOS 8.1.2 to by mozna mohlo vyresit muj problem?? Netusim,ja mam iphone jenom 2 dny takze netusim co a jak, muzu neco tou instalaci IOS 8.1.2 skazit? Nebo znicit? Nerad bych si ten mobil znicil uplne, 4 roky sem pouzival Android a ted mam IOS, a ta wifi me fakt stve, hodne sem cetl ze tento problem vznikl pri updatu ios na 6 nebo 7..

Diky za odpoved..

Předesílám, že jsem v oboru mobilů laik, ale musím se podělit o zkušenost mého strejdy: sám má iP pětku s IOS8, jal se tedy upgradovat tentýž OS na iP čtyřku své manželky. Phobos a Deimos. Začalo to tuhnout co deset minut, wifi v řiti, párování s jinými zařízeními nemožné. Zpětně na IOS7 to prej už nejde (nevím, laik), tak po procházení jablečných fór čeká na patch (prej jediné řešení). Postulát: co funguje, do toho se nejebe!

- Jaky IOS má presnē? Doufám ze né nákou devloper verzi, kde jsou tyto príznaky jasnym podpisem.
- U wifi nekdy stačí pouché odhlásení > zapomenout sít > opētovné prihlásení. ( nebo obnovit BAIL)
- Nebo > nastavení > obnovení nastavení sítē
- U Bluetooth priznávám ze je to krapet spécialní v párování mimo produkty APlle.....

Já tomu fakt nerozumím (pro mě mobilní technologie končí notesy a čtečkami knih), ale snad to měla být finální verze doporučená přímo Applem (on bez podpory neudělá ani ránu). Pravda, mám indicii pouze od jednoho člověka, nicméně ten je narozdíl ode mne v těchto škatulkách expert.

Zpětně na IOS7 to prej už nejde (nevím, laik)

- Ono prave, Apple popremyslel a nechal moznost po instalaci IOS 8 nakou kratsi dobu (presne nereknu) pro navraceni z "IOS 8" > "IOS7", ale je to casove limitované, kde po vyprseni, jiz navrat neni mozny.
(v ramci ma clovek hodne casu na vyzkouseni a rozhodnuti, zustat, ci se vratit)

Pisu to, jelikoz je dobré to vedet a nekomu se to muze a bude urcite hodit....