Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - Graficka karta

Dobry den prajem, vlastnim notebook ktory by mal obsahovat graficku kartu NVIDIA 315M ale ako spustim Diagnostivky nastroj DirectX pod listov Obrazovka mi najde Intel HD Graphics neviem preco.... nejake rady co s tym je? Dakujem

Já mám taky v noťasu dvě g. karty - Intel HD Graphics 4000 a nV GT635M. V "dxdiag" se mi taky zobrazuje pouze ta intelácká, poněvadž ten driver co odválá tu nVidii tak je nastaven tak, aby plocha a ostatní nenáročný aplikace na grafiku jely právě přes tu Inteláckou, z důvodu šetření energie a "dxdiag" vidí pouze jakoby tuto.
PS. V tom driveru nVidie jde nastavit kdy se mají karty přepínat, většinou se to děje automaticky při spuštění nějaký hry.