Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CrossFire

Dobrý den.Potřeboval bych poradit kde aktivovat funkci CrossFire na desce Asus V-M3A3200, bios je typu AMI (09/18/09).

- V tom pripade pohledej na internet vyznam a kompatibilitu "HYBRID CROSSFIRE" , nebo rekni nakému zdejsimu radcovy at ti to vysvetli co to je a jaké jsou jsou kondice, jaky integrovany HD Gchip musis mit etc......

jezekhifi
- Copak? tezky vecerni patek? jeste nezacal den a jiz 7 vykricniku?:-D