Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy po vymene GK a zdroje

Ahoj lidi, mam takovej problém, koupil jsem si G radeon r9 270x novej case a zdroj Eurocase ATX 600W. Když jsem to všechno dal do hromady a pustil do něj štávu tak mi klasicky naběhly windowsy začly se instalovat ovladače ale nešli mi USB (nejspíš sem je měl blbě připojený chybička se vloudila) no tak sem dal res. buton..... po restartu asi 3 minuty jen na monitoru problikávala dioda... potom v levým horním rohu bliká tak 3 minuty podlomítko... a většinou teď skončim na logu motherboardu kde to zamrzne a občas mi to skočí na nějaký výpis kde to píše "Keyboard interface/eror" a tam se odsud taky nedostanu protože mi furt nereaguje klavesnice tim padem nemuzu ani do biosu :/. Tak vás prosím jestli vás napadá co dělám špatně, poraďte mi prosím. :)

- Zkus zapojit klavesnici pres "<ps/2>" nebo zkus jinou.
- Zakoupeni zdroje a znacky Eurocase ATX 600W, je spise litostivé...

Napajeni Gkarty mas dobre zapojene a domacklé?
Na miste by bylo, nastavit v BIOS puvodni hodnoty