Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní Deska

Zdravím vás mam problém Základní deska procesor a zdroj funguje ale obraz se nenačte

dám procesor a zdroj do 2 základní desky tam všechno funguje ale dám to do tě tak nejde obraz a základní deska svítí

Jsou desky v různých bednách, nebo je máš "na stole" ve stavu vývoje? V prvním případě bych tipnul šlus, ve druhém chorou desku. Grafika je tatáž?

dám procesor a zdroj do 2 základní desky tam všechno funguje ale dám to do tě tak nejde obraz a základní deska svítí

Popis jak noha... Co svítí? Jak svítí? Co zkúšáš?

takže všechno složím ! zapnu deska nepípá nejede obraz ! Bohužel grafikou to není ta funguje odzkoušeno na bratrovém pc.. procesor odzkoušen taky na jiné desce operační paměť taky odzkoušena a funkční.. Ale já stále nechápu když to dám do této ZK tak je jen černý obraz pc pípne a jako kdyby naskčil a obraz nejde ozkoušeno na5 ruzných obrazovkách/monitorech ale stále nic

Odstraněno formátování textu, bold italic by použilo jenom pako. (karel)

takže všechno složím ! zapnu deska nepípá nejede obraz ! Bohužel grafikou to není ta funguje odzkoušeno na bratrovém pc.. procesor odzkoušen taky na jiné desce operační paměť taky odzkoušena a funkční.. Ale já stále nechápu když to dám do této ZK tak je jen černý obraz pc pípne a jako kdyby naskčil a obraz nejde ozkoušeno na5 ruzných obrazovkách/monitorech ale stále nic