Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vypinanie monitora pri niektorych hrach

Pri niektorych hrach mi proste vypne monitor skor to nerobilo a neviem najst pricinu stava sa to po nejakej dobe alebo ak pri niektorych hrach(ale v wine to este nespravilo) vojdem do options(napr. FEAR a tam mi to vypina pri detekovani detailov) mam trocha starsi monitor ale nemyslim ze by to bolo nim skusal som preinstalovat aj ovladace na graf kartu(nvidia 7600GT od leadteku)pozeral som sa a graf sa ani neprehrieva skusal som aj vymenit ram pretoze mam 1*256 a 1*512 ddr ale nic z toho nepomohlo a som uz zufali a neviem co mam robit ak niekto vie pomoct bodem strasne vdacny dakujem vobred

mam tam nastaveny monitor plug and play ale neviem ako to zmenit a grafiku som neskusal pretaktovat a ten zdroj je as 3 mes stary a je to 350W ten stary totiz zhorel a to uz som mal tu grafiku tak neviem ci nezhorel koli grafike ale thx skusim grafu do ineho pc lebo tu kartu mam kupenu z int obchodu a musim pockat az sa otec vrati domov tj v piatok a potom ked nebude ine vychodisko tak ju reklamujem

Z toho co som si tu precital to vychadza na vadu VGA
zmenu frekvencii pri zapnuti hry som este nevidel
riesenie je jednoduche kartu vytiahni daj ju do druheho PC a pusti test ak to lahne, VGA je nanic a treba ju vymenit
rovnako si ty pichni do PC druhu VGA najlepsie identicku a otestuj
pokial tieto veci nemas chod za predajcom otestovanie je zalezitost par minut ak je to ta VGA

mam tam nastaveny monitor plug and play ale neviem ako to zmenit a grafiku som neskusal pretaktovat a ten zdroj je as 3 mes stary a je to 350W ten stary totiz zhorel a to uz som mal tu grafiku tak neviem ci nezhorel koli grafike ale thx skusim grafu do ineho pc lebo tu kartu mam kupenu z int obchodu a musim pockat az sa otec vrati domov tj v piatok a potom ked nebude ine vychodisko tak ju reklamujem

chcel by som sa poradit mam pc a pred mesiacom my este vsetko islo asi tak tyzden som nic nehral a ked som zapol hru niaku tak trocha hram a potom my vipne monitor vipise ze no signal zapne sa trochu je cierna obrazoka a potom nabehne obraz a je tam vyskocene ze sa vypla vga alebo to je tam a robi my to na vsetkych hrach

Oživovat 5 let starý thread a ještě týkající se úplně jiného problému není zrovna moc inteligentní... Zamykám. Pokud máš problém, vytvoř si vlastní dotaz.
P.S.: opravdu se píše správně po slovensky "vipne" nebo "robí my to"? :-D
(touchwood) (touchwood)