Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva monitory

Mohu zapojit dva monitory kde jeden má hdmi a je 24 palcu ve full hd a druhý 17 palcu 1280 x 1024 ? tak aby třeba na jednou se hráli hry a druhý třeba internet a naopak ?

Jo, Ja jsem to tak mel na W7 a fungovalo to normalne. Jen jsem si musel dát pozor který monitor byl primární protože jestliže byl jako primární ten s nízkým rozlišením tak to stáhlo rozlišení i tomu velkému. Jinak mě to tedy běží 1. 1920x1200 a druhý 1440x900 (u druhého si nejsem rozlišením na 100% jistý ale určitě to není HD)