Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchronizace na tabletu

Zdravim, existuje nejaka synchronizacni sluzba ktera nabizi na tabletu plnou sychronizaci? Na nekolika PC pouzivam Dropbox a vse funguje bez problemu, tj. sdilena data jsou stejne na serveru i na vsech pripojenych PC. Na tabletu se ale data nesynchronizuji, v klientovi je jen seznam souboru a soubor se stahne az kdyz jej chci otevrit. Ne vsude je ale rychle pripojeni, v zahranici je situace jeste horsi. Nejaky tip jak tento problem vyresit? Diky. Ondra

Netusis? Tak co si precist dotaz? Klient je tam uvedeny. Neresim konkretni soubory, ale vsechny. Jak jsem psal, chtel bych mit vse co mam na serveru i v tabletu. Jedna se o desitky GB dat. V tabletu misto samozrejme je.

Nie, nenapísal si aký konkrétne, preto som sa pýtal... Ak používaš "originál" klienta DropBoxu, potom čítaj:
www.dropbox.com.
Ak nevieš na čo sa zamerať tu je výcuc:

...the mobile app usually syncs on demand only. This prevents Dropbox from consuming all of your bandwidth and space.

a ešte:

The mobile app shows you the list of your files, but it only downloads them as needed, such as when you tap on a file to view it. To ensure that a file is always on your device, mark it as a Favorite by either swiping left to right or viewing it in the app and tapping the star icon.

Nemáš zač !

Nemas zac? To je predpokladam pokus o vtip. Netusim proc neustale odpovidas, kdyz si ani neprectes dotaz. Jasne jsem popisoval, jak "synchronizace" funguje na Dropboxu a ptal jsem se na obdobnou sluzbu, ktera umoznuje plnou synchronizaci. Takze opravdu nedekuju, ne za arogantni a zbytecne odpovedi.