Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení PC

Dobrý den, potřeboval bych vylepšit PC (RAM, GHz atd.), ale za rozumnou cenu. Teď mám toto:
Deska-GIGABYTE MA770-UD3
Ram- RAM A -DATA 1GB DDR2 PC800 Extreme Edition
CPU- AMD A64 X2 4400+ EE (socket AM2) Box
Deska- MA770-UD3
Zdroj-Forton 400W ATX ATX-400PNF

RAM se dá koupit někde v bazaru, takže to můžeš zkusit tam.

Procesor se už o moc zlepšit nedá. "Vylepšit GHz" je kravina, nic takového není. Buď koupíš novej, nebo nic. Nějaké přetakty a podobné blbiny nebudou mít téměř žádný výsledek, nehledě na finanční, technickou i časovou náročnost.

Grafika by se dala koupit nová, žádné převratné zlepšení ale nečekej, tehle šrot není na nejnovější Crysis, na to si kup novej počítač, tohle už je tak 6-8 let staré.

Jednoznačně nejrozumnější (a ve finále asi i nejlevnější) řešení je nová sestava.

lepsi procesor potrebuje lepsi desku, lepsi deska potrebuje lepsi (jine) pameti, takze s tim neudelas nic.
grafickou kartu mas slabou a zdroj zralej na vymenu, kdyz ti shori ve starem PC, nic se nedeje, do noveho si ho dat nechces.

Takze opravdu poridit jeste jednu stejnou 1GB RAM, cimz to bude zase pouzitelne na internet a narocnejsi kancelar.
Porizenim lepsi grafiky si sice trochu pomuzes, ale nove hry si stejne nezahrajes.

skrin, zdroj, zakladni deska (v prislusenstvi byvaji dva SATA kabely), procesor, pamet (idealne v double boxu), graficka karta, dvd mechanika, pokud v tvem soucasnem pocitaci neni SATA mechanika, disk mas jaky? asi idealni je mit SSD 250GB na system a hry a druhy HDD disk na ostatni, ale da se na tom setrit, pokud nejsou penize, takze treba muze docasne dostacovat i ten co mas ted, pokud je to aspon SATA.

Napis novy dotaz do kolonky PC sestavy a napis cenu o ktere bys uvazoval nebo lepe si tu neco vyhledej, dotazy na PC sestavy jsou tu kazdy den.