Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android málo miesta

Dobrý deň,
mám mobil LG L5 II a pravidelne sa mi stáva že mám plný disk
nainštaloval som si tam Clean Master ktorý mi našiel nejak hrozne veľ pozostatkov
a takto mi to ukazuje asi 2x do týždňa. chcel by som sa spýtať či je možné že tam mám asi 500MB pozostatkov
za týždeň a či sa to nedá nejak vyriešiť a či si to ten čistič nevymýšľa. Ďakujem

Něco špatně čteš. Tvůj mobil má 512 MB RAM.Takže si tam moc aplikací a her nenarveš. Navíc u Androidu 4.1 se nedají aplikace přesunout na kartu a výrobce i Google narvali plno aplikací které dílem nechceš a dílem vůbec nejsou pro nás lokalizovány. A odinstalovat nelze.
Máš dvě řešení 1. Instalovat aplikace a hry s rozmyslem. 2. Podívat se jestli lze udělat root a pak si rozšířit pamět na aplikace.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2 337802
http://androidforum.cz/root-t50324.html?sid=1f0bbc 07c77fb5523efd52fd55bf0bf0

Jo - Android nějaké čističe nepotřebuje, leda ti zabírají místo. On si nějak poradí.