Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde je report od kontroly disku vo Windows XP?

Po štarte počítača mi Windows spustí ešte na konzole program CheckDisk (textová verzia ScanDsik). Vypisuje mi to nejaké informácie, ktoré nie som schopný prečítať, takže s apotrebujem pozrieť na log. Lenže neviem, či je to súbor chkdsk.log alebo scandisk.log alebo nebodaj niečo iné. Taktiež ho ani neviem na disku nájsť. Google mi neporadil. Úplne banálna vec a neviem sa k tomu súboru dostať?

Našiel som toto:

Struktura systému souborů disku je poškozena a je nepoužitelná. Je nutné na svazek \\?\Volume{2806689a-7289-11db-972a-000a94010801} spustit nástroj chkdsk.

Ako si to mám preložiť do slovenčiny? Akože o čo tam ide? Je poškodený adresár alebo disk? ScanDsik, CheckDsik, nič nepomohlo, čo s tým? Preto som hodil vlastne túto otázku do poradne, lebo mi zlyhali tieto nástroje a nevedel som sa dostať k textu, ktorý je vyššie.