Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkontrolování sestavy za 26k

Ahoj, dostala jsem doporučení na sestavu s vysokým výkonem, za 26k a potřebuji zkontrolovat jestli je všechno v pořádku, jestli něco nechybí a jestli by mi sestava zvládla i náročné nové hry s vysokými detaily nebo aspoň s detaily na polovinu. Popřípadě tipy na vylepšení, nebo rovnou lepší sestavu za stejnou cenu. spěchá to, takže děkuji. OS potřebuji W7 64. sestava: http://www.czc.cz/a1mgferjsoi3cbga79grv5o0v3/sezna m

Sestava neni spatna, vis jiste, ze se ti tam vejde graficka karta?

U skrine je napsano 290mm maximum a u tebou vybrane grafiky delku nenasel. Mimochodem Gigabyte grafiky patri k tem horsim, lepe vzit klidne tu samou ale od MSI nabo Asus.