Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak donutit ntb používat hl. grafickou kartu

Zdravím, mám ntb který má nvidii (teď nevím jakou, není to podstatné) a ještě k tomu má Intel Graphics 4000. Když jdu do ovladacího panelu nvidie můžu měnit jakou grafiku pro jakou konkrétní aplikaci používat, když však chci nastavit hlavní nvidii u counter strike 1.6 neumím to změnit, je tam prostě jen integrovaná grafika. Když kliknu na hl.exe pravým a dám spustit přes grafiku nvidie hodí to chybu že na to nemám dostatečné práva. Nevíte někdo co s tím ?

Dřív to šlo, nebo to nejde furt?
Co jsi prováděl od té doby, kdy to šlo?
Tipuji na základě četnosti podobných dotazů: přeinstaloval jsi Windows a buď jsi tam nenahrál všechny ovladače (nejvíc se zanedbává ovladač čipsetu), nebo jsi instaloval obecné grafické ovladače od nVidie, místo abys stáhl ovladače z webu výrobce notebooku.
Druhá možnsot, že jsi to zkoušel "vylepšit" instalací nových ovladačů od nVidie.

No sou 2 možnosti jak to pouštět HL graf kartou
Mám notebook asus s 2 garf kartami nvdii 740m 2gb a intel hd graphics 4000

První možnost je taková že kliknete na ikonu cs 1.6 a máte tam napsano pustim s grafickým editorem (na výběr 2 graf karty) pustíte tu silnější

Druhá možnost

Na ploše kliknete pravým tlačítkem a mělo by tam být napsáno otevřít panel nvidia na to kliknete a hned zprvu by si tam měl mít Jakoby hry a výkonost grafické karty (globální,maximální)
Ty se vybereš cs 1.6 a pak je jen natobě jak si graf nastavíš ;)