Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU stále na max. výkon

Dobrý den, zjistil jsem problém s mou grafickou kartou. Jede pořád na max. výkon, i když nemám nic spuštěné a jen třeba koukám na plochu. Ovladače jsem dnes stahoval a instaloval nejnovější, problém přetrvává. Asi i díky tomu se mi v poslední době začaly sekat hry, které to před tím nikdy nedělaly. Nevíte někdo co s tím?
Karta je AMD Radeon HD 6570

Nikdy před tím jsem s tím problém neměl. Díky ;-)

Tak ted jsem zjistil, že se mi záhadně zapíná steam, ačkoli jsem ho odinstaloval už kdysi. V PC ho momentálně nemůžu vubec najít, ale ve správci úloh se mi normálně pouští. Jakmile ho tam ručně vypnu, problém zmizí a odstraní se i sekání her. Nechápu však jak se ho zbavit když jej nikde nelze najít???

Pochybuju, že by jela GPU naplno s tím, že by ve Správci úloh (Procesy) nebylo vidět, co ji zaměstnává. Setřiď si to podle vytížení procesoru (pokud nebude vidět zvýšená aktivita, přepni si dole na Procesy všech uživatelů), počkej až to "naběhne" a udělej screen okna Správce úloh (Alt+PrtScrn).