Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 10" tablet kolem 5000 Kč

Zdravim,
doporučíte nějaký 10" tablet kolem 5000 Kč.
- bude sloužit zejména na brouzdání na internetu, hry žádné nebo málo náročné
- kvalitní zpracování
- IPS displej
- RAM minimálně 1 GB
- nevím jak jsou na tom CPU mediateky, ale raději bych něco jiného
Zatím jsem vybral:
1) ASUS Transformer Pad 10 TF103C 16GB, jak jsou na tom CPU Atomy v tabletech?
2) Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7
Díky.

Koukal jsem do Alzy a na CZC a je to hotova bida. Jak casto budes u zasuvky, sice pry je novy Atom Z3745 uz mene nenazrany pri konecne docela slusnem vykonu (na net bude stacit urcite), ale v ruce jsem zadny tablet s timhle procesorem nemel a moc Intelu neverim. Nicmene asi to bude nejlepsi moznost vykon/cena, nakonec Intel kvuli uchyceni se v tomto segmentu trhu procesory silne dotuje a prodava je pod vyrobnima nakladama.