Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na hromadný ořez obrázků

Potřebuji program který hromadně ořízne 20pix z horní i spodní strany obrázku.
Zkoušel jsem všechno možný,ale nikde není možnost takového nastavení které potřebuji.
Neznáte někdo program který by to uměl ?

XnView jsem zkoušel,ale nějak se mi nedařilo,ale když jsi napsal že by to měl zvládnout tak jsem zkoušel a zkoušel až jsem ho donutil udělat přesně to co potřebuji!
Supr program,používám ho a stále objevuji nové a nové funkce ;-)
Jinak prográmek kterej to taky umí,ale je děsně poooomaaaaleeeeej...Multiple Image Resizer
Dík za rady :-)