Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede pocitac

ahoj, jednou jsem hral hru a najednou byla cerna obrazovka, po vypnuti z elektriky mi to uz neslo zapnout a kdyz sem dal kabel do zdroje byl slyset ultrazvuk a chvilema se pootacel vetrak na cpu a dokonce se rozsvitili kontrolky na klavesnici o hodne vic nez normalne. vi nekdo co s tim je? diky

Tak ked sa rozsvietili kontrolky klavesnice moc silno, tak asi zdroj nacpal 12V namiesto 5V, takze je v tom PC uz asi odpalene vsetko snad okrem CPU. Daj to odbornikom nech otestuju s dalsimi komponentami co je este pouzitelne a co musis kupit nove.