Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava do 8000,- Kč

Ahoj, kamarád plánuje koupit nový PC do 8000 Kč.
Chtěl by ho seskládat, tak nejlépe pro hry, jak to jen do té ceny jde.
Já vím, že "herní" PC za 8000 je směšné, ale musíte pochopit finanční situaci některých lidí.
Poskládal by mi ho teda někdo ? Může to o pár stovek přeshánout :)
Jinak bez OS, ale musí to obsahovat case :)
Díky moc !

loading...

Ulehčím ti to. Sportu nerozumím, fotbal bytostně nenávidím. PC na hry do osmi už není ani kompromis, dá se trochu zapařit na APU AMD A10 vyšších řad, ale ani to není to pravé ořechové. Stejně bys za takovou sestavu dal minimálně dvanáct. Notes za osm je výkonem tak třetina výše zmíněného. Ještě něco kromě barvitých adjektiv?

za 8k to naozaj nejde a to som sa veľmi snažil ver tomu http://www.czc.cz/0je9t4rei6injas5vej1vmdt87/sezna m

edit: a to som ešte zabudol zdroj hneď ho tam prihodím

http://www.czc.cz/0je9t4rei6injas5vej1vmdt87/sezna m TENTO JE AJ SO ZDROJOM

EDIT 2.0 : ja som dal návrch na aj trošku kvalitnejšiu zostavu aj keď je to zostava za 8k, ale budiš, môžeš si tam napchať aj lacnejšie veci ale tie nevydžia nič

protože není správně napsaná . Má tam být stejně tohle nebude počítač na hry a bude rád, že rozjede ...
do 8k jsem nikoho neviděl skládat pc na hry tohle je nemožné .Radši at si autor příspěvku zajde do nějaké obchodu z elektronikou a koupí kancelářské pc

Psal jsem ať koupí PS4, ale pokud chce hrát CS:GO, tak ok. Pro tohle mám, jakožto hráč, pochopení. Pro Lolko ne. Sorry. :D

Jinak možné koupit PC, který by rozjel CS:GO a Lolko a stojí 8000 Kč, jde. Musíš jen hledat.

V nejhorším případě jdi na Aukro a kup tam nějakou herku.

BTW: Můj kamarád, co má GT 8800 (či co), letí na 60 fps na vysoké a jeho procesor je Intel Core 2 Duo.

Tady poradím jediné. Sjet Bazoš a Aukro. Risk je zisk ale nemusí, to je pravda. Občas se tam ale ukážou pěkné sestavy. Hodně poznáš i z inzerátu. Jak je to napsaný (styl, chyby) a případná ochota ti odpovědět na mail.
Ale samozřejmě tady je nutnost osobního převzetí.

Ahoj myslim ze to vsichni berete moc blede mam notebook asus X5DIJ za 9 tisic a rozjedu na nem hry jako CSko , LOL , Dotu2 i MC .. myslim si ze nepotrebuje nejak extreme vykonnou grafiku nebo procesor na takove hry ;)