Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem:

Zdravím,
poslední tři dny mám na notebooku problém se zvukem. Z ničeho nic se začalo při přehrávání videa na netu nebo při puštění hudby přímo z pc ozývat praskaní a zvuk byl strašně nekvalitní. Dneska to už hudbu vůbec nepřehraje a videa na youtube se ani nespustí (nebyl vidět ani symbol načítání, prostě jen černý okno s videem a nic víc). Systémový zvuky taky nejsou slyšet. Prostě ticho ať pouštím cokoli. Všechno ostatní funguje normálně. Když pc resetuju, tak je zvuk zase v pořádku jako dřív, ale potom, co dám pc do režimu spánku, znova zapnu, tak je ten problém zpátky.

Ve správci zařízení všechno funguje správně. Aktualizace jsou aktuální.

Díky za radu

- dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/ATKDrv/ATKDrv _V104321575_Win7_64.zip - acpi driver
- http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView. aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownT ypeID=3&GetDown=false - ovladac zvukovky (utobit cistu instalaciu, cize odinstalovat stary ovladac a tak dat tento, inak pri instalacii, by mal sam detekovat starsi ovladac a pred samotnou instalaciou urobit jeho odinstalaciu, ak sa tak nestane, tak to spravte manualne)

- otazka - na W7 ste upgradovali z Visty, alebo ste si robili cistu instalaciu W7?
- ked sa problem nevyriesi, skusit este najnovsi bios + bude potrebne sa pozriet co vsetko mate nainstalovane