Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BootMGR chybí Win 7

Zdravím chtěl jsem přeinstalovat PC Win XP na Win 7 tak jsem naformátoval HDD, po resetu PC mi to napsalo Bootmgr chybí !
Jak mám dale postupovat v takovém případě ?

Zkoušel jsem dat mechaniku na 1. místo ale nefunguje to
ať tam nastavím cd nebo Hdd už jsem zkusil dokonce na druhém pc nainstalovat Win7 a už nainstalovaný připojit do zmiňovaného PC ale nefunguje to ani tak stále to piše BootMGR chybí. všude jsem se dočetl že vložit Win 7 a po nájezdu vybrat opravit atd. jenom že ja mám ten problém že mi to na tu instalaci vůbec nedojede chybnou hlášku to vyhodí hned než to stihne něco udělat

Už nevím co stím poradíte mi někdo dík

Instalátor by mi ho ukázal ale ten instalátor nenaběhne v tom je celý problém a instalační disk je ok v pátek jsem instaloval sobě pc bez problému a u kluků mi to udělalo bootmgr chybí a tím to skončilo..........a nevím jak dál všechny rady co jsem našel na netu jak opravit bootmgr je jen s instalačního disku po najetí .......u mne smůla bez toho se asi nehnu...........dík za každou radu