Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miniaplikace na ploše

Po startu PC (W7) se často na ploše nezobrazí běžící aplikace minigatges. Kalendář a hodiny.
Zobrazím je tedy bat souborem, který obsahuje:
taskkill /im sidebar.exe /f
regsvr32 /s msxml3.dll
regsvr32 /s scrrun.dll
regsvr32 /s jscript.dll
regsvr32 /s atl.dll
Regsvr32 /s "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\sbdrop.dll"
Regsvr32 /s "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\wlsrvc.dll"
reg delete "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\Zones" /f
"C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe"

Aplikace se tím zobrazí, ale na ploše ještě musím ukončit ResetGatges.
Potřebuji upravit soubor bat tak, aby ještě došlo k ukončení resetu. Jde to?

Stále nejde. Nyní obsahuje bat:
taskkill /im sidebar.exe /f
regsvr32 /s msxml3.dll
regsvr32 /s scrrun.dll
regsvr32 /s jscript.dll
regsvr32 /s atl.dll
Regsvr32 /s "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\sbdrop.dll"
Regsvr32 /s "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\wlsrvc.dll"
reg delete "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\Zones" /f
start "C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe"
exit

Proti obrázku v dotazu teď vypadá takto