Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhanam smart zalozny zdroj pre linux

Priznam sa ze som si az teraz uvedomil, ze vsade pouzivam bud lacne off-line zalozaky. Niekde mam sice aj smarty ale nespolupracuju s linuxom (kvoli nejakym blbym knizniciam) hoci oficialne by mali.
Takze zhanam nejake typy, ktore s urcitostou behaju aj na 2.4 jadrach bez nutnosti instalacie kadejakych blbosti. Idealne keby boli testovane na Slackware (Debian). Kapacitne 700-1200VA. Nebranim sa okrem APC ani znackam Infosec pripadne Trust.
Poprosim len odporucania na zaklade osobnych skusenosti nie podla papierovych podkladov (mam doma jeden omni-smart Tripp-lite, ktory by mal akoze behat pod linuxom ale nebezi).

mně běhá doma "maličký" APC Back-UPS (ale to je SOHO off-line), jinak na servery do menších firem používám APC SmartUPS 1000 až 1500VA, jako enterprise řešení mám vyzkoušené rack-mountable a stohovatelné Smart-UPS 3000 XLM - ty se dodávají i s ethernetovým SNMP modulem (existují 3 verze, od nejlevnější verze, přes verzi s teploměrem až k verzi se silovým spínačem a teploměrem)