Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po reinstalaci pc a nainstalovani ovladacu nelze spustit pc.

Dobrý den, včera jsem přeinstaloval pc s originálnima windows 7. Poté jsem nainstaloval ovladače které byli přiložené se základní deskou MSI A55M-P33 a po restartu pc nejde spustit. Naskočí logo msi poté se zeptá že počítač byl vypnut s chybami jestli chceme chyby opravit nebo spustit normálně. Z toho ani jinéuo kroku se jejde dostat protože se pc zasekne a jsou videt tako modré pruhování kolem textu.Opětova reinstalace z cd nejde protože se děje to samé l. Můžete mi prosím poradit ? Děkuji

Popíšu vám přesně co to dělá a co dělám já.
Zapnu pc , vložím instalační cd s windows 7. Po naběhnutí click any to boot from cs/dvd. Tak kliknu třeba enter.Dále se zobrazí starší design načítání WIndows is loading files a od tohoto bodu pc zamrzne není nic vidět jen takové slabé modré pruhy v pozadí a pc se resetne.

Teď co jsem to zresetoval to napsalo že poslední overclocking se nepodařil a že mám na výběr jít do setupu nebo spustit normálně. Takže nevím co se děje protože jsem žádny overclocking nedělal ani nevím jak se dělá.

Tak díky za všechny rady, nevím jak se to mohlo stát jestli je to vůbec možné nebo tak , ale po naběhnutí informace po resetu pc že poslední overclocking nedopadl dobře jsem se koukl na internet a zresetoval to teď systém nabíhá a vypadá to dobře. Pro příště už budu poučen a do žádné reinstalace pc se pouštět nebudu děkuji.