Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 7

Dobrý den,prosím o radu.Nainstaloval jsem Explorer 7.Při jeho otevírání mi nechce naběhnout.Ani nejde zavřít křížkem nahoře.Vždy až po více pokusech.Pokud jsem na internetu a zavírám Explorer,zobrazí se mi po jeho zavření na ploše chybové hlášení:IEXPLORE.EXE-chyba aplikace-0x03fc0efa odkazovala na adresu paměti 0x00000020.Spamětí nelze provést operaci read.Klepnutím na tlačítko OK ukončete program.

Dříve jsem měl Explorer 6 a jel v pohodě.Poradí někdo kde je chyba,případně jak ji odstranit.Díky

Možná je má rada na nic , ale po těch příspěvcích co zde byli o IE 7, a po přečtení nějaké snad odborné literatury( časáky ), jsem já osobně IE 7 neinstaloval. Nikdy jsem nepoužíval ani starší verze. Vždy jen Mozilla Firefox, a sem tam Opera, ale ta mi moc nepasuje. Jasně je to o zvyku. :-[

Ono je to asi také o tom, že má-li někdo nainstalován nějaký program a ten funguje jak má,tak že tento fakt uživatel netroubí na všechny strany. Je-li problém, tak se řeší v poradně. Není-li problém, nikdo se to nedozví... Co takhle anketu
"Máte IE7?"
- ano, mám, jede v pohodě
- ano, mám, použitelný, občas problémek
- ano, mám, na houby
- ano, ale odinstaluji jej neb mne se*e
- nemám, neb mám např. nekompatibilní OS
- nemám a mít nebudu neb nechci